Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Men +18 / -76 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
2-21
Terminé
Melvin Rosin
VfB-Langenhagen e.V.
Gagné par soumission - 04:53
Fabian Urbach Fighters Playground
Women Absolute / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
24
Terminé
Lara Holzer
Berserkers Team Magdeburg
Gagné par soumission - 06:00
Sylvia Nagel Hilti BJJ Berlin
Men / Men +18 / -70 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
17
Terminé
Timur Labazanov
_LLL_
Askhab Elikhanov Gorilla Gym Hamburg Gagné par Disqualification
Men / Men +18 / -70 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
1-20
Terminé
Unknown User
MMA CAGE CASSEL
Gagné par soumission - 06:00
Laurenz Hoth Fightschool Hannover
Youth Boys 14-17 / -64 kg
(Day 1)
13
Terminé
Johannes Laukart
KSC Ricklingen
Max Holzer Ataque Duplo / Fightschool Hannover Gagné par soumission - 00:36
Men / Men +18 / -88 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
20
Terminé
Bastian Laszinski
Fightschool Hannover
Daniel Grimm MMA CAGE CASSEL Gagné par soumission - 06:00
Men / Men +18 / -76 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
16
Terminé
Robert Liszt
Austrian Self Defense and Submission Grappling Organisation
Henrik Post Berserkers Team Magdeburg Gagné par soumission - 01:39
Men / Men +18 / -70 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
18
Terminé
Kemal Durmus
Fightschool Hannover
Nikolaos Serbezis TEAM ARANHA BREMEN Gagné par soumission - 01:40
Youth Boys 14-17 / -64 kg
(Day 1)
14
Terminé
Muhamed Al -Adels
TEAM ARANHA BREMEN
Unknown User TEAM ARANHA BREMEN Gagné par soumission - 00:19
Youth Boys 14-17 / -64 kg
(Day 1)
15
Terminé
Johannes Laukart
KSC Ricklingen
Muhamed Al -Adels TEAM ARANHA BREMEN Gagné par soumission - 00:33
Men / Men +18 / -88 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
25
Terminé
Brahim Skenderi
Paderborn Wombats
Andrius Ordojan Rumble Sports Gagné par Disqualification
Men / Men +18 / -64 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
2-13
Terminé
Liam Riebold
Paderborn Wombats
Gagné par soumission - 06:00
Unknown User MMA CAGE CASSEL
Men / Men +18 / -64 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
19
Terminé
Max Holzer
Fightschool Hannover
Gagné par soumission - 00:31
Glenn Pina luta livre antwerp
Men / Men +18 / +94 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
26
Terminé
Marvin Wörsdörfer
UGT-Hannover
Gagné par soumission - 03:38
Unknown User Fightschool Hannover
Youth Boys 14-17 / -64 kg
(Day 1)
16
Terminé
Max Holzer
Ataque Duplo / Fightschool Hannover
Gagné par soumission - 02:05
Unknown User TEAM ARANHA BREMEN
Men / Men +18 / -70 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
20
Terminé
Marc Schenk
Fighters Playground
Gagné par soumission - 02:06
Kevin Attoh Austrian Self Defense and Submission Grappling Organisation
Women Absolute / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
22
Terminé
Clara Wenzel
UGT-Hannover
Anabel Brugger Smart Grapplers Jaycee Gagné par soumission - 02:16
Men / Men +18 / -70 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
1-17
Terminé
Leon Baaske
UGT-Hannover
Gagné par soumission - 02:44
Sebastian Scheifel SaiyaGym
Men / Men +18 / -82 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
38
Terminé
Stephan Hazizowic´
Combat Center Lüneburg
Gagné par soumission - 05:04
Daniel Lüer Löwen MMA Academy Braunschweig
Men / Men +18 / -76 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
17
Terminé
Ahmad Halimson
Gracie Academy Berlin
Gagné par soumission - 06:00
Robert Liszt Austrian Self Defense and Submission Grappling Organisation
Men / Men +18 / -88 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
23
Terminé
Benedikt Suhr
Hilti BJJ Berlin
Gagné par soumission - 04:13
Abdul Baki Kirli Fightschool Hannover
Women Absolute / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
23
Terminé
Annemieke Böhm
Fight Gym Hamburg
Gagné par soumission - 04:16
Laura-Anna Winnitschenko Fightschool Hannover
Men / Men +18 / -64 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
21
Terminé
Fotos Symillidis
Team Ronin Goettingen
Dominik Riedewald BKM Fight Gym Gagné par soumission - 06:00
Men / Men +18 / +94 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
27
Terminé
Sapan Taha
Maximilian Luta Livre Akademie Dortmund Gagné par soumission - 06:00
Men / Men +18 / -76 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
2-22
Terminé
Samim Sharifi
USV Jena
Melvin Rosin VfB-Langenhagen e.V. Gagné par soumission - 02:21
Men / Men +18 / -70 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
1-18
Terminé
Farhad Sedighi
Berserkers Team Magdeburg
Muhammad Mukhtarov TEAM ARANHA BREMEN Gagné par soumission - 06:00
Men / Men +18 / -82 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
39
Terminé
Maximilian Albers
ALLIANCE JIU JITSU
Robert Scheele Hilti BJJ Berlin Gagné par soumission - 00:15
Women Absolute / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
25
Terminé
Lara Holzer
Berserkers Team Magdeburg
Alvi Møller Supreme Combat Gagné par soumission - 03:53
Men / Men +18 / -88 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
21
Terminé
Gerrit Hallmann
Fronings Luta Livre & Combat Sports-Team Rheine
Daniel Grimm MMA CAGE CASSEL Gagné par soumission - 03:56
Men / Men +18 / -76 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
2-23
Terminé
Remzi Öztürk
Gagné par soumission - 00:31
Fabian Urbach Fighters Playground
Men / Men +18 / -82 kg / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
40
Terminé
Oliver Götze
Dino Team
Gagné par soumission - 02:30
Daniel Lüer Löwen MMA Academy Braunschweig
Men / Men +18 / -76 kg / White/ Yellow/ Orange ( about 2 years of training)
(Day 1)
2-26
Terminé
Alperen Akcay
SaiyaGym
Gagné par soumission - 01:01
Unknown User luta livre antwerp