Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Men Master I (30+) / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
83
Окончено
Kevin Seelbach
BJJ Vellmar
Saman Moradi Nexus Fighter Academy Won by Submission - 01:10
Men / Men +18 / -70 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
2-67
Окончено
Hassan Hamsh
Won by Submission - 01:22
Dustin Kiewald CORE Fighting System
Men Open Class / Men +18 / White/Yellow/Orange (1-2 years of training)
(Day 1)
1-72
Окончено
Malte Oberstrass
Cage MMA Cologne
Won by Submission
Jason Gloger BJJ Hildesheim
Men / Men +18 / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
75
Окончено
Finn Grießmann
Fightschool Hannover
Won by Submission - 05:00
Lennart Sasse Kampfsportschule Einherjar
Men Open Class / Men +18 / White/Yellow/Orange (1-2 years of training)
(Day 1)
1-73
Окончено
Enes Aydin
Fightschool Hannover
Nick Herling Fronings Luta Livre & Combat Sports-Team Rheine Won by Submission - 03:30
Men / Men Master I (30+) / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
84
Окончено
Markus Born
Checkmat Oldenburg
Kai-Uwe Marnitz Fennec Jiu Jitsu Won by Submission - 02:42
Women Open Class / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
68
Окончено
Larissa Niggemann
SPARTA LUTA LIVRE
Won by Submission - 05:00
Jana Kremp MMA Musketeers
Men Open Class / Men +18 / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
75
Окончено
Saman Moradi
Nexus Fighter Academy
Won by Submission - 02:12
Marek Waedt Gracie Academy Berlin
Men Open Class / Men +18 / White/Yellow/Orange (1-2 years of training)
(Day 1)
1-74
Окончено
Dennis Kloth
Fightschool Hannover
Julien Fuchs Masao Grappling Won by Submission - 03:21
Men / Men +18 / -88 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
58
Окончено
Paul Wennin
Fightschool Hannover
Won by Submission - 05:00
Nico Filz- Mangels Team Adrenalin
Men / Men +18 / -70 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
86
Окончено
Jakob Zatyka
Gfteam Paraiba Akademie
Won by Submission - 01:48
Jörn E. Scully´s Ashi Squad
Men / Men +18 / -70 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
2-68
Окончено
Dennis Tugend
GFTEAM
Lucas Grützner La Familia Fightclub Erfurt Won by Submission
Men / Men Master I (30+) / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
85
Окончено
Kevin Seelbach
BJJ Vellmar
Won by Submission - 01:31
Markus Born Checkmat Oldenburg
Men / Men +18 / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
76
Окончено
Niklas Niemeyer
Fightschool Hannover
Leonhard Prein CORE Fighting System Won by Submission - 00:59
Men Open Class / Men +18 / White/Yellow/Orange (1-2 years of training)
(Day 1)
1-75
Окончено
Eric Vater
Kampfsportschule Einherjar
Won by Submission - 05:00
Kelvin Jacobsen Combat Center Schwarzenbek
Men Open Class / Men +18 / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
76
Окончено
Mario Hamurculu
GCP Godzilla Competition Project
Won by Submission - 02:41
Nico Rechenbach Spitfire Gym Berlin
Men / Men Master I (30+) / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
86
Окончено
Saman Moradi
Nexus Fighter Academy
Won by Submission - 02:15
Kai-Uwe Marnitz Fennec Jiu Jitsu
Women Open Class / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
69
Окончено
TIJANA NOVOSELIC
Ataque Duplo Hannover
Won by Submission - 03:25
Jana Kremp MMA Musketeers
Men / Men +18 / -88 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
59
Окончено
Justin Brücken
Grappling Society
Nico Rechenbach Spitfire Gym Berlin Won by Submission - 05:00
Men Open Class / Men +18 / White/Yellow/Orange (1-2 years of training)
(Day 1)
1-76
Окончено
Marvin Mählig
SPARTA LUTA LIVRE
Won by Submission - 05:00
Malte Oberstrass Cage MMA Cologne
Women Open Class / Blue/ Purple (about 5 years of training)
(Day 1)
70
Окончено
Sandra Triebel
La Familia Fightclub Erfurt
Larissa Niggemann SPARTA LUTA LIVRE Won by Submission - 05:00
Men / Men +18 / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
77
Окончено
Finn Grießmann
Fightschool Hannover
Saman Moradi Nexus Fighter Academy Won by Submission - 05:00
Men / Men +18 / -88 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
60
Окончено
Paul Wennin
Fightschool Hannover
Kennedy Rayomba Cage MMA Cologne Won by Submission - 05:00
Men / Men +18 / -70 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
2-69
Окончено
Toni Grande
GFTeam Berlin
Mohammed Nasar Tri-Force Antwerp Won by Submission - 05:00
Men Open Class / Men +18 / White/Yellow/Orange (1-2 years of training)
(Day 1)
1-77
Окончено
Nick Herling
Fronings Luta Livre & Combat Sports-Team Rheine
Julien Fuchs Masao Grappling Won by Submission - 04:05
Men / Men +18 / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
78
Окончено
Niklas Niemeyer
Fightschool Hannover
Finn Grießmann Fightschool Hannover Won by Submission
Men Open Class / Men +18 / White/Yellow/Orange (1-2 years of training)
(Day 1)
1-78
Окончено
Eric Vater
Kampfsportschule Einherjar
Won by Submission - 01:04
Marvin Mählig SPARTA LUTA LIVRE
Men / Men +18 / -82 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
79
Окончено
Leonhard Prein
CORE Fighting System
Won by Submission - 05:00
Saman Moradi Nexus Fighter Academy
Men / Men +18 / -70 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
2-70
Окончено
Krischan Böhmert
Nordic Fight Team
Hassan Hamsh Won by Submission - 00:32
Men / Men +18 / -88 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
61
Окончено
Nico Filz- Mangels
Team Adrenalin
Won by Submission - 04:48
Justin Brücken Grappling Society
Men Open Class / Men +18 / White/Yellow/Orange (1-2 years of training)
(Day 1)
1-79
Окончено
Nick Herling
Fronings Luta Livre & Combat Sports-Team Rheine
Won by Submission - 02:13
Marvin Mählig SPARTA LUTA LIVRE
Men / Men +18 / -70 kg / Blue (2-5 years of training)
(Day 1)
2-71
Окончено
Toni Grande
GFTeam Berlin
Krischan Böhmert Nordic Fight Team Won by Submission - 05:00